Hoşgeldiniz
Yeni Nesil Mineral Suları

Nano Altın nedir?

  • Enerji eksikliğine yardımcı olur,
  • Stres,
  • Bozuk bellek,
  • Konsantrasyon,
  • Depresyon ve ruh hali,
  • Yaşlanma,
  • Ortak problemler,
  • Enflamasyon ve daha fazlası.

Altın, insanlık tarihinde önemli ama gizemli bir rol oynar. Eski Ahit’in ilk kitabı olan Yaratılış kitabında, altının yeryüzündeki tepelerde bulunabileceğini belirtiyor. Musa çölde halkına altın verdi.

Altın en soylu metallerden biridir. Altının etkinliği, insan ırkı var olmaya başladığından beri bilinmektedir. Çin, bu değerli metalin küçük parçacıklarını alabilmek için altın paralarını pişirme suyuna koydu. Koloidal altını ilk yapan onlardı. Simya kelimesi, Kim (altın) ve Yeh (nem) sözcüklerine kadar uzanabilir.

Simyacılar, yaşamı önemli ölçüde uzatan bir altın iksiri imal ettiler. 16. yüzyıla ait ünlü doktor, simyacı ve kimyacı olan Paracelsus, sadece melankoli için koloidal altın reçetelendirmekle kalmadı (“Altın kalbi mutlu eder” dedi) ve yaşamı uzatan ve gençleştirici bir ajan olarak değil, aynı zamanda çeşitli ilaçlar için bir ilaç olarak hastalıklar. Modern farmakolojinin selefi olarak, altın da dahil olmak üzere çeşitli metalik minerallerden ilaçlar geliştirdi. 1857’de ilk kez uygulanan güncel bilimsel araştırma, kolloidal altının eski kullanımlarını doğrular ve parçacıkların sahip olduğu mekanizmaları araştırır.

Nano Maden Suyu Altın, negatif elektrik yüklü, altın nano parçacıklarını içeren saf sudır. Bu ultra küçük parçacıklar vücutta kolayca emilir ve işlerini yapmak için hücrelere, organlara ve dokulara girebilirler. Vücudun ihtiyacı olmayan şey atılır. Nano altın, nano gümüş gibi, parçacıkların nanometre büyüklüğünde (nanometre milimetrenin 1 milyonda biri) bir mineralidir, ama gümüş karşıtından tamamen farklı bir etkiye sahiptir!

Altın bir atomdan oluşursa (monoatomik), metalik özelliklerini kaybeder ve bir süperiletken olur. Bu zaten eski simyacılar tarafından biliniyordu. Monoatomik altın, volkanik topraklarda, deniz suyunda ve kırmızı üzümler ve patlıcanlar gibi mor meyveler ve sebzelerin derisinde az miktarda bulunur. Altının güçlü etkileri, esas olarak monoatomik formunda olduğunda oluşur. En kaliteli nano altın, öncelikle monoatomik altından oluşur. Parçacıklar küçüldükçe, rengi daha parlak ve altın işlevleri daha iyi.

Bedenimiz, özellikle de beynimiz altınya ihtiyaç duyar. Kan-beyin bariyerini geçebilmek için altın parçacıkları çok küçük olmalıdır. Yüksek kaliteli nano altın, büyüklükleri 0.14 ile 4 nanometre arasında olan altın parçacıkları içerir. Nano altın sinir hücrelerinin iletimini geliştirir, bu da büyük ölçüde geliştirilmiş beyin ve sinir sistemi işlevine neden olur. Aynı zamanda bir nörotransmitter olan dopamin gibi hormonlar için bir katalizör görevi görür. Bağımlılıklarla savaşmaya yardımcı olur. Nano altın, Parkinson hastalığının, Alzheimer hastalığının ve diğer dejeneratif beyin hastalıklarının semptomlarını azaltabilir ve depresyon ve anksiyeteyi azaltabilir. Altının yutulması hafızayı, konsantrasyonu artırır ve hatta IQ’yu arttırır. Bir pilot çalışma, 1 ay boyunca 30 mg kolloidal altının alınmasından sonra ortalama IQ puanının% 20 oranında arttığını göstermiştir.
Bu etki 1 ila 2 ay boyunca sürdürüldü. Altın kolloidden bile çok daha fazla biyoyararlanabilen nano altının, beyin için bir nimet olduğunu söyleyebilirdiniz.

Ayrıca, nano altın çok güçlü bir anti-enflamatuar ajandır. Romatoid artrit tedavisinde altın uzun zamandır kullanılmaktadır. Bununla birlikte, geleneksel tedavilerde, toksik olan ve birçok yan etki üreten altın bileşikleri kullanılmaktadır. Geleneksel altın terapisi de dahil olmak üzere başka bir tedavi tipine cevap vermeyen kronik romatoid artritli hastalarda klinik deneyler, bir yıllık bir süre için 30 mg nano altının kullanılmasından sonra 10 hastanın 9’unda dramatik düzelme gösterdi. 10 hastanın üçünde durum tamamen ortadan kalktı. Herhangi bir yan etki olduğuna dair kanıt yoktu.

Yararları

Nano altın tüm bezlerin işleyişini iyileştirir ve hormon üretimini dengeler. Hücresel fonksiyonları geliştirir ve kolajen üretimini artırır. Hatta DNA düzeyinde çalışır!
Nano altın, örneğin, romatoid artrit, bursit ve düşük dereceli enflamasyon koşullarına karşı savaşmada doğal bir anti-enflamatuar olarak kullanılır.

Bilimsel araştırmalar, altının insan beynine faydalı olduğunu göstermiştir. Altın sinir sisteminde belirgin bir iyileşmeye yol açan, sinir ağındaki elektromanyetik darbelerin iletimini teşvik eder. Nano altın, Parkinson, Alzheimer ve beyin ve sinir sistemini etkileyebilecek diğer dejeneratif hastalıklar gibi her türlü hastalıklarla mücadele etmek için kullanılabilir. Nano altın da güçlü bir antidepresan fonksiyona sahiptir ve anksiyete sendromlarıyla çok etkili bir şekilde savaşır.

Nano altın, endokrin sistemini düzen ve dengeye getirmenin harika bir yoludur.
Nano altın, çeşitli bağımlılıklara karşı mücadeleyi destekleyebilir. Bu, ilaç, yiyecek, şeker ve diğer maddelerin yanı sıra uyuşturucu ve alkol bağımlılığı için de geçerlidir.
Nano altın, sinir hücrelerinin iletkenliğini geliştirirken, aynı zamanda DNA’mızın iletkenliğini de arttırır. Nano altının vücudumuzdaki hasarlı DNA’yı tamir edebileceğine inanılmaktadır.

Son olarak, genel bir esenlik ve daha fazla enerji hissi sağlar; endokrin bezlerinin işlevini geliştirir; gençleşir ve ağrı kesici olarak davranır; Zihinsel ve fiziksel rahatlama sağlar, kalbe tonik olur ve vizyonu geliştirir.

Nano Gold Kullanımı

Kullanımı: 1-3 çay kaşığı günlük. Şikayetler halinde: günde 30 ml. Aksi belirtilmedikçe, yutmadan önce bir an için dil altında tutun.

Nano Gold’un etkinliği ve insanların sağlığı ve hayatları üzerinde sahip olabileceği inanılmaz etkiler hakkında neler söyleyebileceğimiz konusunda hükümet düzenlemeleri ile sınırlıyız. Böylece bilgi almak için gidilecek en iyi yer, sağlık hizmeti veren kurumlardır. Hükümetlerin bizden uzaklaşamadığı bir şey konuşma özgürlüğüdür. Bir kişi size tavsiyelerde bulunabilir ve size bir ürünün neler yapabileceği ya da size nasıl yardımcı olabileceği hakkında gerçekleri söyleyebilir, ancak doğal sağlık ürünlerinin tanıtımıyla ilgili çeşitli yasalar nedeniyle basılamaz.

References:

Miyamoto, Y., Kim, J., et al. Effects of TAT-conjugated platinum nanoparticles on life span of mitochondrial electron transport complex l-deficient Caenorhabditis elegans, nuo-L. International Journal of Nanomedicine, 2010, 5: 687-695.
Zhang, C.X. & Lippard, S.J. New metal complexes as potential therapeutics. Current Opinion in Chemical Biology, 2003, 7: 481-489.
Allardyse, C.S. & Dyson, P.J. Ruthenium in Medicine. Current Clinical Uses and Future Prospects. Department of Chemistry, University of York, Heslington.
Wang, J., Yuen, G. et al. Effect of Vanadium on Insulin Sensitivity and Appetite. Metabolism, 2001, 50: 667-673.

Hücresel Enerjinin Kaynağını Keşfedin

Altın, Gümüş, Platin, Magnezyum, Demir, Çinko ve Bakır

Nano Mineraller

En yüksek seviyede saf su, en düşük seviyede küçük parçacıklar

Mineral takviyelerde son keşifler