En yüksek seviyede saf su,
en düşük seviyede küçük parçacıklar, en iyi sonuçlar.

Nano Platinyum Nedir?

  • Platinum
  • Rhodium
  • Iridium
  • Palladium
  • Ruthenium
  • Vanadium
  • Osmium

Platinyum:

Altın ve Gümüş gibi Platinyum, bu mineral minerallerin ve formların bir parçası olup, vücudunuzdaki mineral alımının önemli bir parçasıdır. Platinyumun nano partikülleri 1945’te test edildi ve kanser hücrelerini sağlıklı hücrelere zarar vermeden öldürdüğü gösterildi. 1970’lerden beri (sisplatin gibi) yaygın olarak kullanılan platinyum bazlı kemoterapilerin aksine, Nano Platinum saf platindir ve kemoterapinin bilindiği toksik yan etkilerden hiçbirine sahip değildir.

Nano Platinum, beyindeki sol ve sağ hemisferler arasındaki koordinasyonu dengeler ve arttırır, bu da disleksiye olası bir çözüm sunar. Platinyumun yaşam süresini arttırmak konusundaki itibarı nedeniyle, Tokyo Üniversitesi solucanlar üzerinde tamamen kontrollü bir deney yapmiştir ve platin nano parçacıklarının tüketiminin solucanların yaşam süresini tam üçte bir oranında artırdığını görülmüştür.

Platin hem kadınlarda hem de erkeklerde libidoyu artırır.
Nano Platinyum, kalp dokusu, timüs (bağışıklık sisteminde önemli bir rol oynar) ve tüm hormon sistemi üzerinde rejeneratif bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda tüm nano değerli metallerin üstün özelliği olan DNA üzerinde rejeneratif bir etkiye sahiptir. Nano Platinyum kullanan insanların beyin dalgaları, 20 yıla kadar meditasyon yapmış insanların beyin dalgalarıyla karşılaştırılabilir.

Sonuçlar:

Öğrenme yeteneklerini geliştirir,
Konsantrasyonu arttırır,
Yaratıcılığı geliştirir,
Zihinsel berraklığı artırır,
Stresi azaltır ve hatta daha berrak rüyalar üretir.
Bu değişikliklerin hepsi beyin dalgalarının uyum ve senkronizasyonu ile ilişkilidir. Artan beyin dalgası aktivitesi, daha tutarlı ve hedefli bir zihinsel enerji kullanımında kendini gösterebilir ve böylece beynin daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir. Bu daha derin öğrenmeye ve daha etkili düşünce süreçlerine yol açabilir.

References:

Miyamoto, Y., Kim, J. et al. Effects of TAT-conjugated platinum nanoparticles on lifespan of mitochondrial electron transport complex l-deficient Caenorhabditis elegans, nuo-l. International Journal of Nanomedicine, 2010, 5: 687-695.
Zhang, C. X. & Lippard, S. J. New metal complexes as potential therapeutics. Current Opinion in Chemical Biology, 2003, 7: 481-489.
Allardyse, C. S. & Dyson, P. J. Ruthenium in Medicine. Current Clinical Uses and Future Prospects. Department of Chemistry, University of York, Heslington.
Wang, J., Yuen, G. et al. Effect of Vanadium on Insulin Sensitivity and Appetite. Metabolism, 2001, 50: 667-673.

Hücresel Enerjinin Kaynağını Keşfedin

Altın, Gümüş, Platin, Magnezyum, Demir, Çinko ve Bakır

Nano Mineraller

En yüksek seviyede saf su, en düşük seviyede küçük parçacıklar

Mineral takviyelerde son keşifler